Vyřešte chytře pojištění bydlení!

Nemáte ještě pojistku domova? Riskujete, že se budete potýkat s velkými problémy. Stačí jen několik okamžiků, vichřice zničí střechu, déšť vyplaví sklep, vítr zničí plot nebo zahradní rostlinné kultury. Navíc si kdykoliv může váš domov zvolit za svůj cíl zloděj nebo vandal. Všechna rizika mají společné řešení v podobě řádného pojištění. Kterou variantu si jako ochranu zvolíte vy?

3 efektní řešení

Mít pojištěné bydlení se vyplatí hlavně proto, že v případě škod, které nevzniknou vaší vinou, dostanete od pojišťovny odpovídající finanční kompenzaci, takže získáte finanční prostředky na opravu či koupi nových. První variantou je pojištění nemovitosti, které se vztahuje na nemovitost jako takovou a je možné s ním chránit i rekreační objekt. Více se o něm dozvíte tady. Druhým typem je pojištění domácnosti, které kryje škody na věcech movitých, tedy na těch, které máte doma. Kromě běžného vybavení se vztahuje také na cennosti a peníze. Do třetice si můžete sjednat pojištění majetku, lidé ho volí nejčastěji, protože funguje jako kombinace obou předchozích typů.

Sjednání online je výhodnější!

Sjednání pojištění bydlení online nabízí většina pojišťoven. Z konkurenčního boje můžete významně těžit. Kromě ceny se vyplatí sledovat bonusy. Získat se dá zdarma pojištění odpovědnosti, připojištění vedlejších staveb, asistenční služba apod. Zajímavé výhody má aktuálně například Ergo a.s., která nabízí pojistný produkt Bezpečný domov. Navíc sjednání přes internet zabere jen několik minut. Abyste mohli smlouvu uzavřít, musíte znát velikost obytné plochy a současně hodnotu majetku.

Na co ještě myslet?

Nikdy se nesnažte uzavřít pojištění na nižší částku. Bylo by to mínus pro vás, protože v případě škod byste také dostali méně vyplaceno. Přečtěte si důkladně podmínky a také odpovědi na časté dotazy k pojištění bydlení ať víte, kolik v případě škody dostanete vyplaceno. I to je významným ukazatelem kvality pojistky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *