Chcete rozjet e-shop v Polsku? Víme, na co si dát pozor!

Rozhodli jste se, že své obchodní aktivity rozšíříte také na polský trh, ale bojíte se, že podceníte zdánlivě nepodstatné detaily a neuspějete? Připravili jsme pro vás přehled praktických tipů, které se vám budou při rozjezdu e-shopu v Polsku hodit.

Volba vhodné domény

Prvním krokem je zřízení důvěryhodné domény. Ideální je logicky polská doména (koncovka .pl), případně některá z neutrálních domén (.com, .eu atd.). Poláci se sice nákupům v zahraničních e-shopech nebrání, ale preferují domácí půdu.

Polská pobočka s obsluhou

Vaši důvěryhodnost posílí polská pobočka. Není nezbytná, ale právě díky ní vás budou zákazníci považovat za solidní obchod. To samé platí o uživatelské podpoře v mateřském jazyce – osoba vyřizující objednávky a komunikaci s klienty by měla umět plynně polsky.

Účet u polské banky

Hodit se vám bude také bankovní účet u polské banky. Ovšem pozor, zřízení konta může být u některých bankovních společností pořádný oříšek. Proto si dopředu zjistěte konkrétní podmínky. Ušetříte si tím spoustu drahocenného času a nervů.

Bezproblémová doprava zásilek

Alfou a omegou spokojenosti polských zákazníků je naprosto bezproblémová doprava. Jenomže právě komunikace s polskými přepravci může být poměrně kamenem úrazu. Naštěstí existuje způsob, jak z ní elegantně vybruslit. Zasílání balíku do Polska umožňuje česká služba BALÍKSERVIS.

BALÍKSERVIS je spolehlivá, komfortní a cenově dostupná služba, která zajišťuje nejen dopravu, ale také vyzvednutí přímo v Polsku. Stačí, když na webu zadáte parametry zásilky, adresy odesílatele a příjemce, zaplatíte kartou nebo převodem na účet a je to.

Ale jak poslat velký balík? Jistě vás potěší, že nedílnou součástí služeb BALÍKSERVISU je také přeprava nadrozměrných zásilek. Podrobnosti najdete na balikservis.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *