Chcete rozjet e-shop v Polsku? Víme, na co si dát pozor!

Rozhodli jste se, že své obchodní aktivity rozšíříte také na polský trh, ale bojíte se, že podceníte zdánlivě nepodstatné detaily a neuspějete? Připravili jsme pro vás přehled praktických tipů, které se vám budou při rozjezdu e-shopu v Polsku hodit.

Volba vhodné domény

Prvním krokem je zřízení důvěryhodné domény. Ideální je logicky polská doména (koncovka .pl), případně některá z neutrálních domén (.com, .eu atd.). Poláci se sice nákupům v zahraničních e-shopech nebrání, ale preferují domácí půdu.

Polská pobočka s obsluhou

Vaši důvěryhodnost posílí polská pobočka. Není nezbytná, ale právě díky ní vás budou zákazníci považovat za solidní obchod. To samé platí o uživatelské podpoře v mateřském jazyce – osoba vyřizující objednávky a komunikaci s klienty by měla umět plynně polsky.

Účet u polské banky

Hodit se vám bude také bankovní účet u polské banky. Ovšem pozor, zřízení konta může být u některých bankovních společností pořádný oříšek. Proto si dopředu zjistěte konkrétní podmínky. Ušetříte si tím spoustu drahocenného času a nervů.

Bezproblémová doprava zásilek

Alfou a omegou spokojenosti polských zákazníků je naprosto bezproblémová doprava. Jenomže právě komunikace s polskými přepravci může být poměrně kamenem úrazu. Naštěstí existuje způsob, jak z ní elegantně vybruslit. Zasílání balíku do Polska umožňuje česká služba BALÍKSERVIS.

BALÍKSERVIS je spolehlivá, komfortní a cenově dostupná služba, která zajišťuje nejen dopravu, ale také vyzvednutí přímo v Polsku. Stačí, když na webu zadáte parametry zásilky, adresy odesílatele a příjemce, zaplatíte kartou nebo převodem na účet a je to.

Ale jak poslat velký balík? Jistě vás potěší, že nedílnou součástí služeb BALÍKSERVISU je také přeprava nadrozměrných zásilek. Podrobnosti najdete na balikservis.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *