Podnikový informační systém SAUL: Řešení pro živnostníky i velké firmy

Ostatní ho používají již dávno, jen vy se mu pořád bráníte. O čem je řeč? O podnikovém informačním systému, který zefektivní podnikové procesy, umožňuje vyšší kvalitu služeb a práci s velkými objemy dat. Téměř každá firma nakonec dojde do fáze, kdy se bez takového softwaru neobejde. Ale jak vybrat ten správný, když jich je na trhu tolik? Řešení pro každého nabízí česká společnost SAUL a její podnikové informační systémy RIS.

Vybrat si podnikový informační systém tak, aby odpovídal potřebám firmy, není jednoduché. V prvé řadě byste si měli uvědomit, co od něj vyžadujete a v jakém rozsahu.

Ekonomické systémy pro živnostníky a malé firmy

Pro potřeby typického živnostníka a menší firmy je jako stvořený účetní program RIS Start, jehož předností je snadné ovládání a časově nenáročná implementace (obvykle 1-2 dny). Řešení obsahuje jednu licenci základních modulů.

Sofistikovanější software pro středně velké společnosti

RIS je podnikový ekonomický systém, který plně vyhovuje potřebám středně velké společnosti. Nabízí všechny podnikové agendy a rozsáhlou funkcionalitu, čímž uživatelům šetří čas. Chcete-li se vyvarovat nepraktickému používání několika systémů, máte možnost. RIS s jednotkami až desítkami licencí využívají účetní, obchodní, výrobní, IT a další společnosti. Doba potřebná pro implementaci se pohybuje kolem 2 – 3 měsíců.

Podnikový systém pro velké společnosti

Vývojáři ze společnosti Saul nezapomínají ani na velké podniky, které se neobejdou bez robustního řešení třídy ERP. Je jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje zpracování velkého množství informací, maximální bezpečnost, desítky až stovky uživatelů a možnost napojení na další interní systémy. Saul navíc nabízí také pokročilé ekonomické systémy pro manažery (TOP-RIS) a výrobní firmy (AR-RIS).

Další informace o podnikovém systému RIS najdete na www.saul.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *