Půjčka, která bere na vědomí každého zájemce

Nízký úrok, výhodné splátky, vysoká částka. To jsou asi nejčastější požadavky klientů, kteří žádají o půjčku.

 

Ale i banky mají svoje požadavky a těmi jsou hlavně vysoký plat, čistý rejstřík dlužníků ze strany klienta.

 

Když ani jedno nesplňujete, nemá cenu ztrácet čas a raději hledejte oporu v nebankovním sektoru.

 

Americká hypotéka bez registru má nastavené podmínky tak, aby vyhovovali každému klientovi. Tedy i tomu, který nemá zrovna chvályhodný rejstřík ohledně pohledávek nebo nemůže prokázat svoje příjmy.

 

Takže, když se nemusíte obávat zamítnutí z těchto důvodů, je něco co by mohlo k neúspěchu při žádosti o tuto půjčku vést?

 

Jedna důležitá věc tady určitě je. Žadatelé o půjčku musí ručit nemovitostí. Nelze nahradit ručitelem. Ale i tady je jedna vyhrazena výjimka. Když není možné ručit vlastním majetkem, tak to jde majetkem někoho dalšího. Samozřejmě, že s jeho písemným souhlasem.

 

Při žádosti o půjčku Vás potěší, že nikam nemusíte. Jen si představte, že venku zrovna prší, mrzne nebo je příliš teplo a vy byste měli někam cestovat. Vyplníte žádost doma a odešlete online způsobem. Celý proces obsahuje jen pár kolonek.

 

Na to, abyste se dověděli, jak Vaše žádost dopadla, stačí společnosti pouhých 24 hodin. Pokud jste jinde byli zvyklí čekat měsíce, tak v tomto případě na tak dlouhou dobu můžete zapomenout.

 

Co však může trvat déle, je rozložení splátek. A to Vám zajisté bude vyhovovat. Můžete splácet 1 rok až 30 let. Ve splátkách je zahrnutý i nízký úrok, který je překvapivě nízký a srovnatelný s těmi bankovními.

bankovka

Poplatky předem za vyřízení půjčky nehradíte. Půjčka se dá využít na jakýkoliv záměr. Můžete dokonce řešit i dluhy nebo exekuce.

 

Při více půjčkách je nejlepším řešením konsolidace. Zůstane Vám jedna splátka, kterou hravě zvládnete a jednou budete opět finančně volní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *