S americkou nebankovní hypotékou se nemusíte bát o svou budoucnost

Většina lidí se při řešení finančního nedostatku obrací hlavně na banky. Jenže v případě, že už máte půjčky jinde, či dokonce máte záznam v registru dlužníků, potom s půjčkou u banky rozhodně nemůžete počítat. Ale kam se tedy obrátit? Co když potřebujete sehnat peníze opravdu rychle a bez zbytečného dokládání všeho možného? I taková možnost tu je. Říká se jí americká nebankovní hypotéka.

hromádka

Co mi může americká nebankovní hypotéka přinést?

Nízký úrok (již od 4 % p. a.), dobu splatnosti volitelnou až na 30 let a předčasné splacení kdykoliv zdarma. A co je nejdůležitější, půjčení peněz bez dokládání příjmů, nahlížení do registrů, či prokazování účelu. Proto můžete peníze z hypotéky použít opravdu na cokoliv. Může to tedy být možnost, jak se vyplatit z exekuce, či se zbavit nevýhodných a tíživých půjček. Jediné, co musíte splňovat je plnoletost a možnost ručení nemovitostí. Potom můžete získat hypotéku až do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti. A to opravdu rychle – již do 24 hodin.
Jak o nebankovní hypotéku požádat?

Velmi snadno. Stačí vyplnit online žádost a poslat několik fotografií zastavované nemovitosti. Zda bude nemovitost Vaše, nebo Vašeho ručitele, na tom nezáleží.

Jestliže jste se rozhodli požádat o americkou nebankovní hypotéku, potom věřte, že Vás nečekají žádné poplatky předem, ani skryté poplatky. Hypotéka je opravdu výhodná a může ji získat opravdu každý, včetně lidí s nízkými příjmy, žen na mateřské dovolené, či důchodců (do 80 let věku). Je opravdu jedno, zda peníze použijete na rekonstrukci domu, či vyplacení exekuce. Účel je pouze Vaše soukromá věc. Právě pro bezúčelnost a snadné schválení je americká nebankovní hypotéka velmi často vyhledávána mezi lidmi různých vrstev. Pečlivě však zvažte, zda jste opravdu schopni takovou hypotéku splácet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechcete zde reklamu napořád jen za 69 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *