Pojištění odpovědnosti je v posledních letech stále populárnější

Před odjezdem na dovolenou bychom měli myslet na všechny potíže, které mohou a současně nemusí nastat. Ve hře je pak odpovídající pojistka, díky níž se zbavíme většiny starostí ještě před překročením státní hranice. Cestovní pojištění ale rozhodně není jediným produktem nabízeným soukromými pojišťovnami, velkou oblibu získává i pojištění odpovědnosti, které lze uplatnit na široké spektrum vzniklých potíží. Rozbitá elektronika v obchodě nebo škoda, jíž způsobíte omylem svému zaměstnavateli, pak nemusí být noční můrou.

Všestranná pojistka, která vyřeší všechny potíže

V práci se bohužel může přihodit cokoliv, i to, že nešťastnou náhodou způsobíte škodu tomu, kdo vás zaměstnává. Jak vzniklou situaci řešit, abyste si nemuseli brát statisícovou půjčku a splácet celé roky své pochybení? Jistě, řešením je odpovídající pojistka, nastavená přesně na míru vašemu povolání a eventualitám, které bohužel mohou nastat snad úplně kdykoliv – a nikdy se samozřejmě nehlásí dopředu.

Výhodou je pak velmi nízká spoluúčast, ale i celosvětová platnost, neboť pracovní cesty jsou pro mnohé z nás běžnou realitou. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli můžete dohodnout nejen jako jednotlivci, ale i pro celý pracovní kolektiv. Podepsána pak bude jen jedna smlouva, která bude pro všechny zaměstnance ještě zajímavější.

Využijte nabídku léty prověřené pojišťovny

Pokud chcete sjednat pojistku, pak jen tam, kde jsou odpovídající reference. Zkrátka u společnosti, jejíž historii dobře znáte a je možné si ověřit, že je ve svém jednání zcela transparentní. Dlouhé roky na trhu s pojištěním jsou zárukou úspěchu. Nabídka pojišťovny ERGO, která je na trhu už čtvrtstoletí, patří k ověřeným a široké veřejnosti velmi dobře známým položkám. Nechybí zde například ani klasické cestovní pojištění, stejně jako široká paleta možných připojištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *