Česká hostovaná služba iPodnik je ideální pro fungování firmy online

Spousta firem přešla na online režim už na jaře, ty další k tomu přistupují nyní. Cestu k online světu jim usnadňuje i česká hostovaná služba iPodnik, která zajišťuje všechno, co firma potřebuje. Je jedno, v jakém odvětví působí, potřeby na kancelář v cloudu bývají podobné.

Kancelář v cloudu ušetří firmě spoustu financí. Není potřeba platit pronájem prostor, nemusíte hradit elektřinu, dokonce ušetříte i za kávu. A právě za tyto ušetřené peníze je vhodné pořídit nějaký systém, který fungování online usnadní.

iPodnik umožňuje mít všechno na jednom místě

Samozřejmě je možné řešit všechno pomocí jednotlivě dostupných služeb. Soubory si můžete nahrávat na Google Disk, tam lze vyřešit také spolupráci na dokumentech. Podobně existují další služby. Ale opravdu zvládnete tímto systémem udržet v chodu firmy pořádek? Bude to zabírat zbytečný čas a režii, kterou byste mohli věnovat skutečnému vytváření hodnot.

Dobrá kancelář v cloudu přitom tohle všechno zaštítí a umožní vám využívat služby na jednom. Česká hostovaná služba iPodnik nabízí například exchange online, obsahuje účetní systém, kalendář, Kasu OnLine, postará se o zálohování dat a zabezpečení na špičkové úrovni.

Nemusíte se učit s novým softwarem

iPodnik nepřichází s žádnými novými programy a aplikace, pouze zaštiťuje ty již existující. Pro daňové účetnictví online je k dispozici například systém Pohoda, pro práci s dokumenty Microsoft 365, pro tvorbu reportů Power BI. Všechen tento software si nemusíte pořizovat, je už v ceně služby iPodnik. Není tedy třeba řešit softwarové licence. Stačí zajistit, aby měl každý zaměstnanec nějaké zařízení, z nějž má do iPodniku přístup. Může to být notebook, počítač, tablet nebo i telefon.

Web iPodnik.cz vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT, stránky jsou doopravdy přehledné a najdete na nich také videa s návody. Kdo ze zákazníků si s něčím neví rady, ten má možnost využít také nonstop podpory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *