Jak jsem začal vydělávat na kurzovém sázení

Jelikož je sport mým dlouholetým koníčkem, rozhodl jsem se před časem přivydělat si kurzovým sázením. Na internetu jsem narazil na služby, které za úplatu nabízely zaručené tipy na zápasy, které dopadnou proti očekávání bookmakerů, a tudíž se na nich dá díky vysokému kurzu pěkně vydělat. Až později jsem pochopil, že se jedná jen o podvodný pokus, jak z naivních lidí jako jsem byl já vytahat peníze.

Klub Sázej s Robem si zakládá na férovém přístupu

Poté co jsem na podobných službách přišel o několik desítek tisíc, jsem si uvědomil, že dělám chybu. Začal jsem se víc zajímat o to, jak sázení funguje a že kromě tipů je potřeba i důsledný money management. Objevil jsem tipovací servis Sázej s Robem, který mne na první pohled zaujal. Přečetl jsem si totiž na Sázej s Robem recenze, které chválily férový a čestný přístup, transparentní informace a statistiky. Ze začátku jsem si kupoval jednotlivé tipy na vhodně sestavené tikety. Přestože rozhodně ne každý z tiketů vyšel, po několika měsících jsem zjistil, že jsem poprvé za svou sázkařskou historii dlouhodobě v plusu. To mne přesvědčilo, abych si koupil plné členství.

Sázej s Robem není jen prodej tipů, ale kompletní servis

Jako člen klubu Sázej s Robem mám nyní přístup k těmto i jiným tipům zdarma. Rob nabízí různé varianty tiketů, nejen pro hráče, kteří si rádi zariskují, ale i pro lidi, kteří dávají přednost menším, zato však pravidelným výhrám. Líbí se mi, že jednotlivé tipy nejsou jen tak vytažené z klobouku, ke každému je k dispozici podrobná analýza, která ukazuje, proč by měl výsledek dopadnout právě takto. S Robem sázím již déle než rok a zatím jsem v pravidelném plusu okolo 30 %. Přestože se nejedná o zázračné zbohatnutí, jde o vcelku zajímavou možnost, jak si přivydělat na svém koníčku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *