Nenechte si ujít nové byty na Praze 5

Když se objeví nový developerský projekt, jde o jasný signál, že je potřeba zpozornět a připravit se na možnost, kdy právě tady najdete své nové vysněné bydlení. Jinak tomu není ani v případě nových bytů na Praze 5. Jde o poměrně nový projekt, kde je stále dostatečně velký výběr volných bytů. V jaké lokalitě konkrétně se nachází a co může nabídnout? To se dozvíte v tomto článku.

Developerský projekt na Praze 5

Aktuálně jsou investice do nemovitostí stále velmi žádané. Kromě toho je investice do bytu v zásadě jistotou, na kterou se můžete spolehnout. U novostaveb navíc neřešíte žádné opravy a rekonstrukce, jejichž cena může překročit plánovaný rozpočet. Klamovka byty, jejichž developer je Metrostav Development, představují moderní komplex 117 nových bytů citlivě zasazených do místní lokality a připravených podle aktuálních standardů. Nové byty Praha 5 tak lákají rodiny s dětmi, ale i všechny, kdo si chtějí pořídit krásný byt v dobré lokalitě.

Výběr z volných bytů

Byty Praha Smíchov staví na tom, že se nachází ve vyhledávané lokalitě. Kromě toho ale byty Smíchov nabídnou dostatečně pestrý výběr z dispozic. Od menších 1+kk až po velké mezonetové byty s podlahovou plochou přesahující 100 m2. K tomu navíc 140 parkovacích stání pro pohodlné parkování hned u bytu.

Plánované datum dokončení

Nevýhodou developerských projektů je fakt, že většinou nejsou ihned k nastěhování, ale musíte si nějakou dobu počkat na dostavění a zkolaudování. Odměnou vám však bude zbrusu nový byt, kde i některé standardy mohou být vyhotovené podle vašich přání. Novostavby Praha 5 mají plánované datum kolaudace ve třetím čtvrtletí roku 2023, kdy je nastěhování možné začátkem roku 2024. Vzhledem k tomu, že je tento projekt na svém začátku, je zde velká výhoda ještě dostatečně velkého množství volných bytů. Na nic však nečekejte, protože kvůli vysoké poptávce mizí každým dnem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *