Nejlepší adresa ve městě? Už žádná betonová sídliště, ale Žižkovský Vackov

Rádi byste se usadili a marně hledáte místo, které by vám vyhovovalo po všech směrech? Chtěli byste zůstat v Praze, přitom máte rádi přírodu a kvůli dětem byste uvítali dostatek zeleně, hřišť a klidu? Pak vás jistě zaujme žižkovský Vackov. Rodí se zde nová a moderní čtvrť, která mění dosavadní dělnickou kolonii k nepoznání.

Žižkov už nejsou starobylé činžáky a nádraží, ale představuje komfortní a funkční oblast, která svým obyvatelům nabízí veškerou občanskou vybavenost a přitom i kus zeleně a klidu, po kterých lidé z města tolik touží. Už nikdy žádná přeplněná betonová sídliště, ale poctivý kus místa jen pro vás, kde vám nikdo nebude koukat až do kuchyně a bude se ctít právo na vlastní soukromí.

Bydlení podle představ

Nové byty Praha 3 jsou toho důkazem. Vyrostly v okolí ulice Malešické v jedenácti domech s maximálně šesti podlažími. K dispozici je 272 bytů o velikostech 1+kk až 5+kk, o velikosti od 30 m2 až po 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Ke všem bytům jsou k dispozici garážová stání a sklepní kóje, které jsou situovány v podzemních podlažích. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Život na úrovni

Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B, což je velmi příjemné z hlediska nákladů na energie. Architekti se snažili o inteligentní řešení jednotlivých bytů a maximum denního světla v interiéru. Komplexně vzato, celý projekt je řešen v rovině minimalismu, což je velmi žádaný směr. Projekt Byty u parku je určen všem, kteří mají rádi pěkné prostředí, slušné lidi a chtějí žít na úrovni.

Synergie dokonalosti

Architekti se při návrhu projektu Byty u parku snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality. A to se jim vskutku povedlo. Obyvatelé nových domů to budou mít kousek do centra, kousek do zeleně a přitom budou mít po ruce veškerou občanskou vybavenost. Na Žižkově se prostě neztratí. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *