Nedostatek financí se dá řešit zástavou motorového vozidla

hromádkaPotřebujete půjčit peníze a vaše banka vám z nějakého důvodu odmítá poskytnout úvěr? Situace není beznadějná. Jste-li majiteli dopravního prostředku, dá se problém řešit jeho zástavou. Peníze můžete mít rychle, bez zdlouhavé administrativy a s minimálním rizikem.

Půjčky bez registru se zástavou motorového vozidla sice nejsou tak běžné, ale mohou vaše potíže efektivně řešit. Navíc máte možnost získat i poměrně velký obnos peněz. Například taková Autozastavárna Praha vám nabízí možnost získat finanční prostředky až do výše 80 % aktuální hodnoty vozidla, tedy klidně stovky tisíc korun.

Jak půjčka se zastavením vozidla probíhá?

Vše funguje zhruba následujícím způsobem. Nejprve kontaktujete příslušnou zastavárnu. Ta vozidlo ocení a poskytne vám konkrétní informaci, kolik peněz za vůz můžete získat. Půjčit si samozřejmě nemusíte maximální částku, její výše záleží jen na vás.

Poté dodáte veškeré potřebné doklady. Musíte prokázat, že je vozidlo skutečně ve vašem vlastnictví, a to zejména doložením technického průkazu. Dále je nutné mít platný občanský průkaz, ideálně pak ještě další doklad totožnosti – řidičské oprávnění, cestovní pas apod.

Pokud firmě zašlete rovnou i fotografie vozidla, dojde k ocenění jeho hodnoty rychleji a peníze můžete mít během pár hodin. Nezbytná je osobní schůzka na pobočce společnosti, kde dojde k předání vozu, sepsání smlouvy a poskytnutí smluvených finančních prostředků.

Navštivte jednu ze tří poboček autozastavárny

Výhodou je, že lze zastavit jakýkoliv motorový dopravní prostředek. Tedy nejen automobil, ale i motorku, skútr, motorový člun, klidně i letadlo, pokud jste jeho vlastníkem. Doba splatnosti je flexibilní. Záleží jen na konkrétní domluvě mezi vámi a poskytovatelem. Autozastavárna Praha má pobočky v Teplicích, Brně a Praze, navštívit je můžete každý všední den do 18:00 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *