Nebankovní hypotéka může pomoci každému

Mnoho lidí se pojmu nebankovní hypotéka obává. Nejedná se však o nějakou nepoctivou lichvu, ale o společnosti se soukromými investory, které si sami rozhodují o tom, komu hypotéku poskytnou. Nepodléhají totiž kontrole České Národní Banky. To ovšem neznamená, že nemohou být poctivé. Naopak, nebankovní hypotéka může být stejně výhodná, jako v bance, ale umožní získat peníze daleko širší sortě lidí.

drobné

Hypotéka, která má spousty výhod

Jaký je tedy skutečně rozdíl mezi bankovní a nebankovní hypotékou? Ten nejdůležitější je v tom, že u žádosti o hypotéku v bance, Vás čeká mnoho zdlouhavého papírování. Musíte doložit výši příjmů z různých oblastí, je zkoumána Vaše schopnost splácet, půjčky u jiných společností a také záznamy v registru. Tím pádem se celé posuzování může protáhnout i na několik týdnů

U nebankovní hypotéky Vás nic takového nečeká. Nikdo nezkoumá Vaše příjmy, dokonce ani záznamy v registrech. Nemusíte dokládat ani účel hypotéky. Jedinými podmínkami k tomu, abyste mohli hypotéku získat, je věk minimálně 18 let a zástava jakékoliv nemovitosti. Pokud tyto dvě podmínky splňujete, potom se rovnou můžete připravit na vyplacení až 70 % z hodnoty nemovitosti do 24 hodin.

Některé znaky mají ale bankovní i nebankovní hypotéka společné. Je to například výhodný úrok, doba splácení až 30 let a žádné poplatky předem. I odhad ceny nemovitosti je zdarma.

Protože se jedná o hypotéku bez dokládání příjmů a nahlížení do registrů, můžete ji dokonce využít na zbavení se některých tíživých a nevýhodných půjček. Potřebujete se zbavit exekuce? I v tomto případě může být taková hypotéka pro vás ideálním řešením. Účel nemusíte nikomu sdělovat, nebo dokonce můžete říci, že potřebujete vyplatit exekuci a dostane se Vám vstřícnému jednání a vyřešení vašeho problému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *