Proč neušetřit až desítky procent z poplatků na energie?

Ten, kdo chce žít v moderním a civilizovaném evropském  světě, pak se neobejde bez služeb jako jsou dodávky elektřiny a plynu, které jsou pro náš život nezbytné. Za tyto služby a pohodlný život však platíme každý měsíc nezanedbatelné částky. Přitom existuje řešení, které vám umožní ušetřit až 30% nákladů ročně.

Dodavatelé energií zpravidla mají nastavenou jednu cenu, kterou poskytují všem  zákazníkům. Výjimkou jsou  zákazníci noví nebo ti, kdo si umí dupnout a vyžádají  si nízké ceny.  Bohužel to mnoho lidí neumí a smíří se s vysokými cenami.  Z toho důvodu na trhu působí firmy jako je Energetická kancelář, které umí zákazníkům vyjednat nízké ceny a výhodné podmínky, aniž by byli nějak omezování dodavatelem.  Aby zákazníkům  nízké ceny skutečně sjednala, vyhlašují se tzv. soutěže dodavatelů, kteří tímto způsobem  získají nové zákazníky  pomocí nejnižších  možných cen. Vítězí jak dodavatel s nízkou cenou , tak zákazník, který ušetří nemalé peníze každý rok.

Služba je postavena na jednoduchém principu tak, aby vše podstatné za zákazníka zařídila Energetická kancelář. Zákazník nedělá nic, jen smlouvy, které mu doveze kurýr, podepíše.

Energetická kancelář je spolehlivá firma, která  působí na trhu již více než 10 let a obsloužila přes 100 tisíc zákazníků. Těm firma spolu s dodavateli ušetřila již více než 30 milionů korun svým zákazníkům z řad domácností i firem a organizací.

Mohlo by se také hodit: článek o EK na vypracujse.cz nebo brožurka o činnosti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *