Aplikace MP Home vám zobrazí úvěr na bydlení i dostupné nemovitosti

Koupě bytu či domu je pro většinu lidí největší a dost zásadní životní investicí. Je třeba si ji dobře rozmyslet, řádně se na ni nachystat a přistupovat k ní zodpovědně. V tom všem se snaží lidem pomáhat mobilní aplikace MP Home od Modré pyramidy.

Aplikace MP Home je určena nejen pro klienty Modré pyramidy, i když těm bude nejužitečnější, protože v ní přehledně uvidí veškerá spoření a úvěry, které mají u Modré pyramidy zřízené. MP Home se však snaží proklestit nesnadnou cestu k vlastnímu bydlení všem zájemcům.

1. Naspořený základ je nezbytností

Při rozhodování o pořízení úvěru na koupi domu či bytu není na škodu mít část prostředků naspořeno předem. A už v tom aplikace MP Home pomůže. Uživatelům umožňuje zřídit si stavební spoření u Modré pyramidy online z pohodlí domova. Na pár kliknutí zařídíte spoření sobě či svým dětem. V aplikaci o něm máte dokonalý přehled, přesně vidíte, kolik peněz činila státní podpora, jak vám na účtu přibývají peníze a kolik ještě chybí do naspoření cílové částky.

2. V sekci Nemovitosti si vyberete

Když už se peníze hromadí, je čas vybírat nemovitost ke koupi. To také vyřešíte v aplikaci, protože má sekci Nemovitosti agregující nabídky různých realitních kanceláří. Nabídky lze filtrovat podle různých kritérií, a co je nejlepší, domy a byty lze prohlížet přímo na mapě, takže se snadno zaměříte pouze na lokalitu, která vás zajímá.

3. U Modré pyramidy si zřídíte i úvěr

Kde vzít zbytek peněz na krásný byt či dům? Možností je vícero. Tradiční je Hypoúvěr, jestliže vám chybí jen pár set tisíc, vhodnou volbou může být i půjčka na rekonstrukci a bydlení s názvem Rychloúvěr.

Ať už si každopádně zvolíte jakýkoliv úvěrový produkt, ve finále ho opět uvidíte hezky v aplikaci, takže vám nic neunikne – a to už od chvíle, kdy se začíná vyřizovat. Přes aplikaci rovněž nahrajete dokumenty, jež po vás budou požadovány.

4. Poradce pro všechny otázky související s nemovitostmi

Co dál? Jaké papírování vás čeká? Jakým způsobem probíhá přepis na katastru? MP Home vám nabídne spoustu praktických rad, a co nenajdete, na to se můžete zeptat přímo vašeho osobního poradce. V aplikaci na něj najdete kontakt, stačí mu napsat přes online chat.

Všechny dokumenty k nemovitosti na jednom místě

A aplikace toho umí ještě více. Velmi praktická je například složka Šanon, kam je možné nahrávat libovolné vlastní dokumenty. Všechno potřebné k nemovitosti tedy uchováváte na jednom místě. To samozřejmě platí i k dokumentům týkajícím se vašich úvěrů. K nahlédnutí jsou všechny soubory, které jste nahráli k úvěrům, a smlouvy pro každý uzavřený úvěr.

Zbytek je jen na vás

Modrá pyramida dělá maximum, aby vám byla oporou od momentu sjednání až po finální splacení úvěru. V Česku je vnímána jako odborník na finance spojené s bydlením, určitě se tedy nebojte požádat o radu související s tímto tématem. Spoustu tematických a užitečných článků najdete i na blogu Modré pyramidy. Jak s nimi naložíte, je už pouze na vás.

Stáhněte si aplikaci i vy

Aplikace MP Home je ke stažení na Google Play (pro tablety a telefony s Android verze 6 a vyšší) i App Store (pro zařízení s iOS verze 10 a novější). Jste-li klienty Komerční banky, rovnou se přihlásíte prostřednictvím svých přihlašovacích údajů do aplikace MojeBanka. Jinak budete muset dojít na pobočku Modré pyramidy, kde vám vygenerují přihlašovací údaje a ukážou vám, jak aplikaci využívat. Po úvodním nastavení už se budete přihlašovat PIN kódem, otiskem prostu nebo obličejem podle toho, co vaše mobilní zařízení podporuje. Pro stažení a zprovoznění aplikace nemusíte být klienty Modré pyramidy, stačí dorazit na pobočku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *