Crowdfunding nemovitostí umožňuje investovat i menší částky

Hledáte cestu, jak zhodnotit své finance a zajistit sebe i své blízké? Rádi byste měli jistotu, že se v důchodu nebo nepříznivé životní situaci neocitnete závislí pouze na důchodu nebo sociálních dávkách? Spoléhat se především na sebe je rozhodně správné řešení. I drobní investoři si totiž mohou přijít na zajímavé částky. Jen je třeba jít na to chytře.

Investice do nemovitostí a realit poskytují velkou míru jistoty

Možností, jak naložit s volnými finančními prostředky, se dnes nabízí celá řada. Přitom už dávno neplatí, že nejvyšší jistotu nabízejí spořicí účty a termínované vklady. Jejich úroková sazba je totiž obvykle nízká a často nepokryje ani inflaci. Je proto třeba hledat jiné cesty. Pokud patříte mezi konzervativní investory, do spekulativních investic se raději nepouštějte. Riziko, že o vložené finance přijdete, je u nich příliš vysoké. Zato investiční nemovitosti skýtají vysokou míru jistoty.

Jak investovat do nemovitostí?

Nejčastějším způsobem, který zná každý, je samozřejmě pořídit dům či byt na investici. V takovém případě je ale potřeba mít dostatečnou výši disponibilních prostředků, případně možnost vzít si hypotéku. Mnozí občané České republiky ale na hypotéku nedosáhnou, případně chtějí investovat menší sumu, než je třeba na pořízení celé nemovitosti. Nejlepší investice do nemovitostí pak pro ně je crowdfunding nemovitostí.

Jaké výhody přináší crowdfunding nemovitostí

Crowdfunding nemovitostí umožňuje investovat do jednoho nebo i několika různých projektů úplně každému včetně lidí s nižšími příjmy. Investiční byty jsou situovány v atraktivních objektech. Sám investor si pouze vybere ten pravý projekt, do kterého stačí vložit částku již od 500 Kč. Velkou výhodou této formy investice do nemovitostí je fixní zhodnocení, jasný investiční horizont a minimální zhodnocení ve výši 5 % p. a.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *