Chcete si půjčit menší obnos peněz? Nebankovní rychlé půjčky jsou ideální volbou

Současný finanční trh je poměrně rozmanitý, přičemž z nejširšího hlediska se rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Pokud si potřebujete půjčit větší částku, pravděpodobně zamíříte do banky, ovšem o menší obnos peněz se vyplatí zažádat spíše u jednoho z nebankovních poskytovatelů. V následujících řádcích vám představíme hned několik firem, které vám pomohou vyřešit finanční tíseň před výplatou.

Občas se stane, že potřebujete půjčit peníze, než vám na účet přistane výplata. Snad nejrychleji vyřízené jsou nebankovní rychlé půjčky.

Zonky

První možností je společnost Zonky, která na tuzemském trhu působí od roku 2015. Za dobu své existence si získala už tisíce klientů a několik úspěšných investorů. Úroková sazba se pohybuje od 2,99 % a RPSN od 3,63 %, což jsou mnohem nižší čísla než u některých bankovních produktů. Co se splatnosti týče, ta je maximálně 7 let.

Půjčit si můžete u Zonky od 20 000 korun do 750 000 korun. Počítejte však s tím, že musíte platit jednorázový poplatek, jenž činí 2 % z půjčky.

Creditka.cz

Dále za zmínku určitě stojí Creditka.cz, která má v nabídce hned dva úvěrové produkty. První je půjčka od 500 korun do 10 000 korun, u níž se splatnost pohybuje v řádech dnů, tedy maximálně 30 dnů. Dokonce můžete mít i záznam v registru dlužníků a nemusíte být zaměstnaní. Jestliže však potřebujete více než 10 000 korun, potom se vám nabízí už druhá půjčka, u níž je splatnost až 72 měsíců a maximální hranice, kterou je vám schopna společnost půjčit, je 300 000 korun.

Micro Credit

Závěrem ještě nesmíme zapomenout na Micro Credit. Stejně jako předchozí společnost, tak i Micro Credit má v nabídce dva druhy půjček, a to bez registru (od 500 korun do 10 000 korun) a velkou půjčku, v rámci které dostanete až 300 000 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *