Cena zlata dočasně klesla. Nenechte si ujít skvělou příležitost!

Patříte mezi ty, kteří se zodpovědně starají o své finance a hledají cesty, jak disponibilní prostředky co nejlépe zhodnotit? Nebo jste se konečně rozhodli vhodně investovat a zajistit se na stáří? Pak byste si rozhodně měli udržovat přehled a sledovat situaci. To platí v každé době a v letošním roce plném nečekaných a ne zrovna příjemných událostí obzvlášť.

Ekonomika celého světa se otřásá v základech. Nákup zlata je jistotou pro společnosti i domácnosti

Pandemie koronaviru zasáhla svět již z jara a v řadě zemí vedla k vyhlášení stavu nouze a zavedení mnoha opatření včetně uzavření hranic. Ta omezila nejen soukromé aktivity, ale také v podstatě všechny sféry podnikání, výroby a obchodu. A Česká republika patřila i přes nízký počet nakažených mezi země s nejpřísnějšími restrikcemi. Uvolnění, které přišlo se začátkem léta, sice v mnohých vzbudilo naděje, že je nepříznivá situace překonána, nicméně již na začátku září bylo patrné, že to nejhorší Česko rozhodně nemá za sebou. Na ekonomice se opět podepisují opatření a ani současné poměry v politice neskýtají radostné vyhlídky. Jistotu dnes proto poskytují spíše konzervativní investice. A mezi ty nejosvědčenější z nich patří nákup zlata.

Okolnosti nahrávají k rozšíření podílu zlata v portfoliu

Obecně je doporučováno uchovávat ve formě zlata zhruba 5 – 10 % majetku. Letos ale i ti nejzkušenější obchodníci podíl zlata navyšují. A podobně by si měli počínat i drobní investoři. Zásoby zlata nakupují dokonce i mnohé státy. Cena zlata navíc v posledních dnech přechodně poklesla.

Kde pořídit investiční zlato?

Zlato ve formě švýcarských zlatých cihliček a zlatých mincí lze koupit v e-shopu na adrese www.zlate-mince.cz. Jedná se o spolehlivého prodejce, který na českém a slovenském trhu působí již 17 let a za dobu své existence získal šedesát tisíc zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *