Pořizujeme trezor na krátké zbraně


Určitě každý dá za pravdu tomu, že držet zbraň by měl jen zodpovědný člověk, který nepodceňuje ani její uložení v době, kdy je mimo provoz. Jako úložiště zbraní ve většině případů slouží bezpečnostní skříňka neboli trezor. Ten má zabránit jednak odcizení tohoto nebezpečného majetku, ale především má k němu zabránit přístupu osobám, které nejsou oprávněny zbraň používat.

Druhy zbraní a jejich úschova

Střelné zbraně se dají podle velikosti rozdělit na krátké a dlouhé. Krátké zbraně slouží většinou k osobní ochraně nebo výkonu služby. Dělí se na pistole a revolvery. Revolvery disponují na rozdíl od pistolí otočným válcem, kde jsou umístěny náboje. Dlouhé zbraně neboli pušky dělíme na sportovní, lovecké, vojenské a samopaly. Pokud by nás zajímalo, kde je hranice mezi krátkou a dlouhou zbraní, odpověď je snadná. Krátká zbraň je ta, jejíž hlaveň nepřesáhne délku 300 mm, anebo taková, jejíž celková délka není větší než 600 mm.

Pakliže pořizujeme trezor na krátkou zbraň, promysleme si, kam jej budeme umisťovat. Podle zvoleného místa pak pořídíme odpovídající velikost. Trezory na krátké zbraně mohou obsahovat poličku, kam lze umístit také munici. Pořízením bezpečnostní skříňky eliminujeme riziko, že se ke zbrani dostanou naše děti. Předejdeme tak neštěstí, které by mohlo vzniknout a bude se nám lépe usínat.

Na bezpečí nešetřeme!

Bezpečnostní trezory něco váží, a proto je dobré vybrat si společnost, která nám je po obdržení objednávky přiveze až domů. Jednou z takových společností je například Saffort. Tento podnik nabízí certifikované trezory, které splňují evropské směrnice. Jsou vyráběny z pevné oceli a mají kvalitní zámky. Jakmile si trezor pořídíme, nesmíme zapomenout ani na úschovu klíčů! Ty nosíme vždy u sebe a nenecháváme je povalovat se jen tak na stole.

Společnost Saffort sídlí v České republice – Praha, ale společnost působí také na Slovensku a dodává do Vašeho umístění trezory: do Bratislavy, Košic, Prešova, Žiliny, Nitry, Trnavy a dalších míst a domů po Slovenské republice. Další informace o konkrétním typu trezorů – https://www.saffort.sk/trezor-na-kratke-zbrane.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *