Začněte psát svůj příběh v bytu Na Vackově

Hlavní město s sebou přináší spoustu benefitů, ať už v profesní sféře, nebo soukromém životě. Pokud tedy plánujete investovat do nemovitosti, ale chcete mít na dosah ruky všechny výhody metropole, poohlédněte se po volném bytu v rámci developerského projektu Byty Na Vackově. V následujících řádcích vám o něm prozradíme více informací.

Developerský projekt Byty Vackov je zasazen do malebného prostředí východní části Žižkova. Vackov je dynamicky se rozvíjející oblast táhnoucí se severovýchodně od bývalého nákladového nádraží po park Židovské pece.

Nádraží se proměňuje v moderní centrum

V minulosti nebyl Žižkov jako lokalita pro bydlení tak žádaný, ovšem s příchodem developerů, mezi nimiž je i Metrostav Development, se proměňuje v ultramoderní rezidenční městské centrum s plnou občanskou vybaveností.

Vackov je klidné zázemí pro rodiny s dětmi, které preferují soukromí, ale přitom chtějí mít na dosah ruch velkoměsta. Pokud vás tedy zajímají novostavby Praha, tento developerský projekt vám přinese vše, co k psaní nové kapitoly života potřebujete.

Vznikají čtyři bytové domy

Ve čtyřech bytových domech se skrývá 241 nových bytových jednotek, jimž náleží 158 garážových stání. V prvních nadzemních podlažích jsou připraveny i nebytové prostory pro ambiciózní podnikatele, kteří nechtějí mít práci příliš daleko od domova.

Byty jsou k dostání v několika dispozicích, přičemž jednopokojové mají výměru 31 metrů čtverečních, pětipokojové necelých 115 metrů čtverečních. Každému bytu náleží buď předzahrádka, terasa, nebo balkon.

O nové byty Praha 3 a jejich návrh se postaralo architektonické studio KAAMA, které navrhuje urbanistické projekty už od roku 1988. Ateliér se podílel taktéž na realizaci projektu ve Velké Chuchli i Podolí, dále pak na Kavčích Horách či v Dejvicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *