MultiSport kartu si oblíbí nejen sportovní nadšenci

Pokud patříte mezi aktivní sportovce, nebo teprve plánujete zakomponovat do svého týdenního programu nějakou pohybovou aktivitu, potom vás nadchne MultiSport karta, a to hned z několika důvodů. V první řadě ji akceptuje celá řada sportovních a relaxačních zařízení, navíc vás zaujme i samotná cena. Jak takovou kartu získat? A kolik tedy stojí?

Jak MultiSport kartu získat?

V současné době se zaměstnavatelé snaží lákat pracovníky na různé doplňkové benefity, jako je právě MultiSport karta, která zaměstnancům umožňuje navštěvovat sportovní, pohybová a relaxační zařízení po celé České republice. Zaměstnavatel na takovou kartu automaticky přispívá v určité výši a zbytek je vám strháván z platu. Samozřejmě, najdou se i zaměstnavatelé, kteří poskytují tento benefity zcela zdarma, ale většinou vyžadují poplatek ve výši 400 až 800 korun měsíčně.

Jestliže tedy chcete také MultiSport kartu, zeptejte se svého zaměstnavatele, jestli má se společností MultiSport smlouvu. Pokud ano, tak vyřízení je poměrně rychlé a do měsíce můžete chodit cvičit.

Jak MultiSport karta funguje?

Každý den máte jeden bezplatný vstup do některého z partnerských zařízení v rámci celé České republiky. Jeden den můžete jít cvičit, další den plavat a třetí den si zajděte do sauny. Záleží pouze na vás, jestli kartu využijete každý den, jednou týdně nebo dvakrát do měsíce. Vždy je MultiSport karta cena stejná. Zvažte však, jestli se vám vyplatí, když ji využijete jednou v měsíci.

Vzhledem k tomu, že je sepsána smlouva na vaše jméno, karta je nepřenosná, takže ji nevyužije nikdo z rodiny a přátel. Provozovatel fitness centra anebo jiného zařízení vyžaduje vedle MultiSport karty také doklad totožnosti (občanský, případně řidičský průkaz).

V okamžiku, kdy ukončíte pracovní poměr u daného zaměstnavatele, zaniká i platnost MultiSport karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *