Úvěr ze stavebního spoření: Stálice v poli půjček na bydlení

Uvažujete o menší či větší rekonstrukci, případně nákupu pozemku? Pokud ano, měli byste disponovat dostatkem finančních prostředků. Většina z nás ale není tak movitá, a tak hledáme ten nejvýhodnější úvěr na trhu. V případě velkých investic dáváme samozřejmě přednost hypotékám. Pokud ale nejde o horentní finanční sumu v řádu milionů, vyplatí se vsadit na úvěr ze stavebního spoření. Právě na tuto půjčku a její hlavní přednosti se zaměříme v následujících řádcích. Dlužni nezůstaneme ani konkrétní finanční produkt od jednoho z poskytovatelů.

Proč zrovna úvěr ze stavebního spoření?

Důvodů pro vyřízení úvěru ze stavebního spoření by se zcela jistě našlo hodně. Začít bychom mohli maximální pohodlností. Většina z nás má uzavřenou smlouvu o stavebním spoření. Právě z ní daný úvěr vychází, a jeho realizace proto může být velmi rychlá, pohodlná a nekomplikovaná. Asi nejdůležitější je ale to, že si lze vzít úvěr ze stavebního spoření bez jakéhokoli ručitele, případně zástavy nemovitosti. To se u hypotéky říct v žádném případě nedá. Jednak si vás její poskytovatel poměrně důkladně prověří z hlediska vaší bonity a jednak budete nuceni zastavit nemovitost. Jednat se přitom může jak o objekt, který aktuálně stavíte či rekonstruujete, tak i o jakýkoli jiný. Velkou výhodou půjčky ze stavebního spoření je také konstantní úroková sazba. U hypotečního úvěru úroky kolísají a musíte si je na konkrétní dobu fixovat.

Rychloúvěr od Modré pyramidy

Naším tipem je rychlý úvěr od Modré pyramidy. Jedná se o půjčku vyznačující se hned několika přednostmi. Tou největší je bezesporu garantovaná úroková sazba 4,99 % ročně. Získat finanční prostředky lze bez zajištění až do výše 700 000 korun. Zpracování půjčky je bezplatné a splátky si můžete pohodlně rozložit až do 15 let. Navíc nebudete nuceni ani dokladovat svůj aktuální příjem. Bydlet v novém tak můžete velmi rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *