Jste připraveni s půjčkou zdolat svět?

Rozhodujete se vzít si nějaký úvěr nebo půjčku? Zkoušeli jste to již v bance, ale dostali jste košem?

 

Kromě bankovních produktů jsou i finanční produkty nebankovní. I tady Vás čeká americká hypotéka. Co překvapí nejvíce, že podmínky získání jsou mnohem jednodušší, než u té bankovní.

 

Bude to asi tím, že spousta lidí na půjčky v bance již nedosahuje bonitou, platem nebo má bohužel nějaký záznam mezi dlužníky, který je nepustí dál. Také banka neřeší exekuce a s takovými klienty, kteří potřebují peníze právě pro tento účel, se ani nechtějí bavit.

 

Asi jste již pochopili, že půjčka touto formou je bezúčelná. Takže kromě materiálních věcí s ní můžete vyplatit nedoplatky, dluhy i exekuce, které Vám nepřidávají na náladě a mnohdy jdou do statisíců. Proto spousta klientů uvítá takovou finanční pomoc, která je zbaví zátěže a budou moci zase normálně žít.

peníze1

Další skupina klientů nemusí mít dluhy, ale někdy pochybili a dostali se do registrů dlužníků, případně nemají možnost doložení výše příjmů nebo nejsou dostatečné. Také se následně můžou obrátit na nebankovní společnost, kde potřebné peníze získají.

 

Zástava nemovitosti je podmínkou, proto je dobré rozmyslet si, kolik si vlastně chcete půjčit, abyste pro dvacet tisíc nezastavili dům v hodnotě milionů. Na takové malé částky jsou spotřebitelské úvěry.

 

Po všech peripetiích, které jste možná již při získávání půjček prožili, již nemáte důvěru a cítíte beznaděj. Zajisté Vás potěší, že u nebankovní společnosti získá půjčku po splnění podmínek téměř každý. Je jen malé procento klientů, kteří půjčku nezískají, a většinou je potíž s nemovitostí. Ta je třeba již zastavená ve prospěch jiné banky a zbývá splatit ještě natolik vysokou částku, že by to půjčka nepokryla.

 

Ale to opravdu nemusí být právě Váš případ. Takže odešlete online formulář a počkejte na výsledek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *