Oslovte advokátní kancelář s tradicí

Hledáte právní služby v Praze? Možností máte hodně. Jak si vybrat takové, s nimiž budete skutečně spokojeni? Výběr nepodceňujte. Vaše volba do velké míry rozhodne o úspěchu či neúspěchu procesu, v němž potřebujete zastupovat.

Výběr advokáta

Ať už potřebujete advokáta pro jakoukoliv záležitost, vždy věnujte pozornost pečlivému výběru. I když kvalitní právní pomoc něco stojí, v konečném důsledku můžete mnohé peníze ušetřit. Záleží samozřejmě, v jaké záležitosti vás právník zastupuje.

Na co se při hledání soustředit? O kvalitě služeb svědčí pozitivní reference. Zjistěte si také, zda má vybraný advokát zkušenosti právě v té oblasti práva, kterou potřebujete využít. Vybírejte i podle místa působení. Pokud nemáte tip na žádného právníka, hledejte v elektronickém seznamu advokátů sdružovaných Českou advokátní komorou.

Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin

Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin s pevnou rodovou právní tradicí nabízí kompletní servis pro podnikatele. Zaměřuje se na oblast práva ústavního, obchodního, občanského, správního, trestního, pracovního, daňového, stavebního i rodinného.

Uvedených služeb je možné využít v České republice i na Slovensku a právníci vás budou v případě potřeby zastupovat rovněž před Evropským soudem pro lidská práva.

Krom toho se také na tuto advokátní kancelář s důvěrou obraťte, potřebujete-li zajistit účetnictví. Poskytuje kompletní vedení agendy účetnictví i daňové evidence, provádí účetní, daňové a ekonomické poradenství, průběžný daňový dohled, kontrolu a další podobné služby.

Rovněž nabízí kompletní zpracování mezd a personální agendy včetně všech úkonů s touto činností souvisejících.

Ať už hledáte jakékoliv právní, účetní či daňové služby, obraťte se na advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin. Mějte „v záloze“ spolehlivé právníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *