Oslovte advokátní kancelář s tradicí

Hledáte právní služby v Praze? Možností máte hodně. Jak si vybrat takové, s nimiž budete skutečně spokojeni? Výběr nepodceňujte. Vaše volba do velké míry rozhodne o úspěchu či neúspěchu procesu, v němž potřebujete zastupovat.

Výběr advokáta

Ať už potřebujete advokáta pro jakoukoliv záležitost, vždy věnujte pozornost pečlivému výběru. I když kvalitní právní pomoc něco stojí, v konečném důsledku můžete mnohé peníze ušetřit. Záleží samozřejmě, v jaké záležitosti vás právník zastupuje.

Na co se při hledání soustředit? O kvalitě služeb svědčí pozitivní reference. Zjistěte si také, zda má vybraný advokát zkušenosti právě v té oblasti práva, kterou potřebujete využít. Vybírejte i podle místa působení. Pokud nemáte tip na žádného právníka, hledejte v elektronickém seznamu advokátů sdružovaných Českou advokátní komorou.

Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin

Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin s pevnou rodovou právní tradicí nabízí kompletní servis pro podnikatele. Zaměřuje se na oblast práva ústavního, obchodního, občanského, správního, trestního, pracovního, daňového, stavebního i rodinného.

Uvedených služeb je možné využít v České republice i na Slovensku a právníci vás budou v případě potřeby zastupovat rovněž před Evropským soudem pro lidská práva.

Krom toho se také na tuto advokátní kancelář s důvěrou obraťte, potřebujete-li zajistit účetnictví. Poskytuje kompletní vedení agendy účetnictví i daňové evidence, provádí účetní, daňové a ekonomické poradenství, průběžný daňový dohled, kontrolu a další podobné služby.

Rovněž nabízí kompletní zpracování mezd a personální agendy včetně všech úkonů s touto činností souvisejících.

Ať už hledáte jakékoliv právní, účetní či daňové služby, obraťte se na advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin. Mějte „v záloze“ spolehlivé právníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *