Nejen podílové fondy a dluhopisy: skupina Davida Rusňáka DRFG se pouští do developerských projektů

Přes 20 000 metrů čtverečních bude mít nová hala, kterou se zavázala postavit investiční skupina DRFG. A jedná se o novinku, společnost Davida Rusňáka do nynějška investovala primárně již do fungujících prostor, které měly komerční charakter. Nyní ale nastal ten správný čas a skupina se může bez obav pustit i do samotné výstavby nových nemovitostí. Řeč je o zbrusu nových prostorech pro producenta katalyzátorů z Japonska, firmu Cataler, která na trhu působí již více jak padesát let. Hala, která bude velká jako 4 hřiště na fotbal, by se měla začít realizovat na jaře, aby se již začátkem podzimu mohl výrobní závod začít naplňovat potřebným vybavením. DRFG novou výrobnu bude stavět na východě Čech, v Týništi nad Orlicí. Když se vše podaří tak, jak je v plánu, mohla by začátkem nového roku firma Cataler začít s výrobou svých produktů.

Spolupráce společnosti DRFG Davida Rusňáka s japonským výrobcem je investicí do budoucna

I přes to, že se skupina DRFG zaměřuje hlavně na dluhopisy a fondy, myslí i na budoucí realizace svých investic. Výstavba haly na výrobu katalyzátorů, které jsou nedílnou součástí spalovacích motorů, je také opravdovou investicí. Investiční společnost DRFG Davida Rusňáka totiž bude halu vlastnit a japonský výrobce bude v prostorech nájemníkem. Půjde o její další závod, v pořadí o osmý. Závody jsou rozprostřeny po třech kontinentech.

DRFG Davida Rusňáka zadala výstavbu prostor pro společnost Cataler architektům ze skupiny A PLUS. Ti se můžou pyšnit svým místem v portfoliu DRFG. A nejde jen o architektonické projekty, skupina má na starosti rovněž oblast financí a telekomunikačních sítí. Skupina DRFG tak i nadále ukazuje, že se věnuje nejen prodeji dluhopisů a podílovým fondům ve skupině CZECH FUND, ale i dalším aktivitám v jiných oblastech. Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *