Nebankovní půjčky jsou výhodné, ale dobře si prověřte poskytovatele

Cesty půjček mohou být různé, příbuzní nás mnohdy nevyslyší a nevíme, kam se s žádostí vlastně obrátit. Naštěstí tu je možnost nebankovních půjček, které jsou otázkou pár minut, stoprocentně diskrétní, a navíc i výhodné. Tudíž se vlastně skoro nedají odmítnout, jen si z nich vybrat tu pravou, že?

Možností je poměrně dost – důvěřujte, ale prověřujte

Půjčka v nebankovní sféře má i svá úskalí, o poskytovateli byste měli vědět co nejvíc, ba dokonce – měl by být známý po celé zemi. Kdykoliv se řekne jeho jméno, většině lidí napříč společenským spektrem se vybaví okamžitě, že má spojitost se světem půjček. Pojďme si provést takové malé srovnání nabídek některých firem, které hrají v našich zeměpisných šířkách opravdu prim.

Jsou to kromě jiného Tesco půjčka, Cofidis půjčka a Home Credit. Rozhodně neuškodí ani malá tabulka, kde uvidíte názornou řeč čísel – a budete si moci možné adepty porovnat opravdu pečlivě. Vždyť právě čísla řeknou naprosto nejvíce a především – jsou naprosto průkazná, nic se za ně neschová, dokonce ani precizně vymyšlený reklamní slogan.

Název Tesco půjčka Cofidis půjčka Home Credit
Možný rozsah 20 až 200 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun 10 až 200 tisíc korun
Splátkový kalendář 12 až 84 měsíců 12 až 84 měsíců 12 až 84 měsíců
Poplatky navíc Ne Ne Ne
Úrok / RPSN od 15,25 / 16,5 % 6,9 / 6,9 % 10,37 / – %

 

Vidíte sami, kde dostanete nejvýhodnější nabídku. Možná ale chcete půjčit menší částku, třeba patnáct tisíc korun – a v tom případě si z uvedeného trojlístku samozřejmě vyberete společnost Home Credit. Žádná z nabídek rozhodně nezní špatně. To, kterou vyberete, je však zcela na vás – toto je jen nezávazná rada, která se může při finálním rozhodování určitě velmi hodit.

Úvěr není žádná záhada, do které byste museli pronikat dlouhé hodiny. Naopak, díky řeči čísel pochopíte během okamžiku, zda je půjčka výhodnější než konkurence nebo se nad ní nevyplatí vlastně ani moc přemýšlet. Nekoukejte na reklamní slogany nebo na to, jak je půjčka slavná, to by bylo totiž velmi zavádějící. Potřebujete prostě ten úvěr, který nabídne nejvýhodnější úrok v kombinaci s dalšími věcmi, jako jsou třeba nějaké vybrané doplňkové služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *