Nebankovní americká hypotéka Vám pomůže splnit sny, nebo Vás pomůže zachránit před exekucí

Už jste někdy slyšeli pojem nebankovní americká hypotéka? Je to v dnešní době pojem velmi často používaný, ačkoliv spousta lidí možná netuší, co znamená. Nebankovní hypotéka znamená půjčku větší částky peněz, poskytnutou od nebankovního sektoru. Pod tímto pojmem si nemusíte představovat lichváře, jako je tomu často v akčních filmech. Jedná se o soukromé věřitele, jejichž finanční produkty nepodléhají kontrole ČNB. Právě proto si ale mohou dovolit půjčit i těm, ke kterým se banka otáčí zády.

dům

Co konkrétně je tedy nebankovní americká hypotéka?

Bezúčelová půjčka oproti zástavě nemovitosti, s nízkým úrokem a dobou splácení až na 30 let. Přitom Vás ale nečeká žádné složité dokládání příjmů, jako je tomu v bance, ani nahlížení do registrů. Tato forma hypotéky Vám tak může pomoci splnit Vaše plány bez toho, abyste je museli někomu sdělovat. Vyhnete se zdlouhavému posuzování Vaší bonity a spousty dalších věcí. Zatímco v bance se doba schválení může protáhnout až na několik týdnů, u nebankovní americké hypotéky své peníze dostanete již do 24 hodin! Stačí o ně pouze online požádat a poskytnout fotky nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Ať už jde o nemovitost Vaši, nebo někoho z Vašich blízkých, který je ochoten stát se Vaším spoludlužníkem. Vyplaceno dostanete až 70 % z odhadní ceny nemovitosti.

 

Žádné poplatky předem, odhad nemovitosti zdarma, předčasné splacení kdykoliv bez sankcí, to vše k nebankovní americké hypotéce patří. Dokonce můžete peníze z takové hypotéky použít na konsolidaci nevýhodných půjček, nebo vyplacení exekuce. Jestliže jste plnoletí a máte nemovitost jakékoliv velikosti k zástavě, můžete se těšit na kladné posouzení Vaší žádosti o hypotéku. Proto neváhejte požádat ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *