Mějte se ráda

Nejste spokojená se stavem vaší pleti? Pokud zrovna nejste nemocná, nekouříte, nemáte za sebou prohýřenou noc, tak možná je vina na straně nevhodných kosmetických produktů.

Správná péče o pokožku začíná zevnitř. Vhodnou stravou, dostatečným pohybem, neponocováním, pozitivní myslí a dobrou náladou. A pak nastupuje péče vnější. Ta by měla být postavená na používání šetrné kosmetiky. Při jejím výběru se spíše než na značku zaměřte na ingredience, které obsahuje, a před konvenční kosmetikou plnou zbytečných aditiv a chemie, upřednostňujte tu bio neboli organickou, která se vyrábí ze složek vypěstovaných v ekologickém zemědělství a je zdravější nejenom pro pleť samotnou, ale pro celý organismus. Kde takovou kosmetiku sehnat?

Krámek, který voní

Obyvatelé Vsetína a okolí pro přírodní a biokosmetiku chodí do kouzelného obchůdku s ještě kouzelnějším názvem Ekokočka. Říkají mu krámek, kde to voní. A skutečně. Pár metrů čtverečních skrývá poklady. Mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky a mnoho potřebných drobností, jako jsou třeba osvěžovače vzduchu a parfémované oleje. Přípravky pro tělo, obličej, vlasy, muže, ženy a děti. Vše léčivé a voňavé.

Proč Ekokočka?

Protože tu seženete přípravky té nejvyšší kvality. To nejlepší, co současný trh s kosmetikou nabízí. Složení produktů si totiž majitelka obchůdku pečlivě hlídá a do prodeje nedá jediný výrobek, který by nebyla ochotna používat sama. Důvěřuje českým producentům, domácí výrobě a malosériové produkci vznikající s láskou v dílnách, kde se do každého kousku dává energie a míchá to nejlepší složení: bylinky, oleje, přírodní esence.

Je z čeho vybírat

Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného. Každý něco jiného hledá, ale toto je místo, kde všichni najdou to, co potřebují. Že je pro vás Vsetín daleko? To vůbec nevadí. Zásilková služba vám doručí váš vybraný kousek až domů. Odměňte se sama. Kupte si, co vám udělá radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *