Masivní nábytek je krásný, vděčný a zdravotně nezávadný

Zařizujete si bydlení a váháte, jaký materiál zvolit? Přemýšlejte o nábytku z masivu, kterým nikdy nemůžete nic pokazit.

Masiv je příjemný na dotek, voní, je pevný, odolný, zdravotně nezávadný, krásný a věčný. Atraktivitu kvalitního masivního dřeva pak o to více podpoří správné a citlivé řemeslné zpracování.

Povrch a struktura dřeva se ošetřuje přírodními oleji, voskem, lakem, případně barevným tónováním, čímž vynikne. Můžete si vybrat takový odstín, který se vám bude líbit. Dnešní možnosti jsou téměř neomezené. Když milujete vůni dřeva, pak je pro vás dřevěný dřevěný masivní nábytek rozhodně tou nejlepší volbou. Vyrábí se z borovicového, smrkového, bukového, březového či dubového dřeva. Využívají se případně i exotické dřeviny.

Nábytek z masivu do staršího i moderního bydlení

Rozhodnete-li se pro tento materiál, doporučujeme z něj pořídit veškerý nábytek, aby celkový vzhled interiéru působil celistvě. Vyrábějí se snad všechny druhy nábytku, od postelí, kuchyní, jídelních stolů, židlí, obývacích stěn, konferenčních stolků, dětských pokojů, skříní, komod, regálů, polic, stolků, až po zahradní nábytek.

Masivní nábytek se hodí jak do starších, tak moderních interiérů, takže krásně zapadne kamkoli, ať už dáváte přednost jakémukoli stylu, vždy je možné vybrat takové provedení, které vám bude vyhovovat.

Doporučujeme vybírat z celých kolekcí, které mají stejný a nadčasový design a budete si moct tímto nábytkem vybavit celý byt. Pro inspiraci jsme my zavítali do internetového obchodu drevko, které vám může nabídnout jedinečné kusy masivního nábytku nesoucí vůni borovicového nebo bukového dřeva.

V místnosti, kde spíte, je třeba vytvořit zdravé podmínky pro spánek. Proto je masivní dřevo tím nejlepším. Oceníte také přítomnost úložných prostorů v podobě polic a nočních stolků, což se hodí zejména do ložnic, kde není tolik místa.

Za kvalitní masivní nábytek si lidé připlatí, ale rozhodně nebudou zklamáni. Nábytek z lamina či MDF desek nemá tak dobré vlastnosti, jako právě masiv. Když ale přece jen dáváte přednost jinému stylu, než je masivní nábytek, na stránce drevko.sk máte i jiné možnosti, stačí si vybrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *