Jak na levný pronájem bytu v Praze? Hledejte sami – bez realitky

Situace na trhu s realitami není zrovna růžová. Ceny nemovitostí narostly do závratných výšin a projevilo se to i na cenách za pronájem. Pokud právě hledáte nové bydlení a zarazily vás vysoké ceny, máme pro vás tip. Zaměřte se na lokality, kterým se realitní bublina alespoň do určité míry vyhnula, protože nejsou tak prestižní jako některé jiné adresy. Přesto nabízí velmi slušnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení s ostatními městskými částmi. Zároveň se po bytu poohlédněte bez realitky – ušetříte nemalou částku, kterou byste museli dát jako provizi.

Pronájem bytu bez realitky je výrazně levnější, ale nabízí se otázka, zda by vám spolupráce s realitní kanceláří neušetřila spoustu starostí a času. To jistě ano, ale také můžete naopak sednout na lep mazanému makléři, který nepreferuje pro klientský přístup a snaží se dokončit obchod tzv. za každou cenu.

Rozhodnutí je tedy čistě otázkou vašich preferencí a finančních možností. Ale abychom pouze neteoretizovali, dokážeme vám, že levné ubytování v Praze seženete poměrně rychle a bez námahy. A to dokonce ve velmi slušné lokalitě.

Cenově dostupný pronájem nabízí například multifunkční ubytovací komplex Rezidence Topolová. Nachází se na Praze 10 a můžete se v ní ubytovat dočasně i dlouhodobě. Byty jsou k mání nejen na pronájem, ale také na prodej.

Pronájem bytu v Rezidenci Topolová je zajímavý především pro páry a mladé rodiny s jedním dítětem. Garsoniéry a 1+1 jsou určeny pro 3 osoby. Nájemní smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení a kauce je ve srovnání s konkurenčními nabídkami velmi příjemná.

Pravdou je, že takto výhodných nabídek je momentálně v Praze jako šafránu. Ale kdo hledá, najde. Více informací o možnostech bydlení v Rezidenci Topolová najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *