Kde v Praze koupit byt? Na Vackově!

Na Vackově, nebo také Vackov, je oblast horního Žižkova a v posledních letech zažívá nebývalý rozkvět díky rezidentní výstavbě v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. V současnosti se opět v blízkosti parku Židovské pece buduje 5 rezidentních objektů, tentokrát podél ulice Malešická, a nabízí se v nich k prodeji více než tři stovky bytů, nebytových prostor a ateliérů. A co víc, projekt je plánovaný k dokončení na sklonku roku 2020 a nastěhování je možné již v roce 2021!

Svérázná i živá čtvrť

Žižkov je zajímavá, svým způsobem historicky svérázná čtvrť. Doby, kdy byla úkrytem pro různé podvratné živly nebo bohémy je však dávno pryč. Dnes je jednou z nejmodernějších čtvrtí a zažívá nebývalý rozkvět a rozmach. Kromě oblasti Vackova dochází ke komerční výstavbě kolem bývalého nákladového, ale i stávajícího hlavního nádraží. Kromě výstavby je čtvrť zajímavá také z kulturního hlediska. Na Žižkově je nejvíce restaurací, hospůdek, klubů, ale i divadel nebo koncertních sálů, které nabízejí každodenní zábavu.

Byty pro rodiny i jednotlivce

Žižkov je tak zajímavý nejen pro rodiny s dětmi nebo mladé, ale i pro seniorské páry a jednotlivce. Navíc je v okolí rezidentního projektu Na Vackově veškerá sociální a občanská vybavenost. Lokalita je dostupná pomocí široké sítě městské hromadné dopravy, ale v přilehlých ulicích lze také zaparkovat, případně si lze k bytu dokoupit kryté garážové stání. Prodej bytů Praha 3 byl již zahájen a z katalogu více než tří stovek bytů, nebytových prostor a ateliérů si vybere každý.

Pod taktovkou Metrostavu

Stávajících etapa výstavby 5 objektů podél ulice Malešická navazuje na předcházející, které také vznikly pod taktovkou společnosti Metrostav Development. Pro zjednodušení koupě nemovitosti dokonce nabízí výhodné financování bydlení, aby se váš sen o vlastním bydlení stal skutečností co nejdříve. Však také je možné se do nových bytů Na Vackově stěhovat již v průběhu roku 2021. Příští léto si tak můžete posedět s přáteli na zahrádce nebo terase, které jsou součástí přízemního, resp. střešního bytu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *