COVID půjčka vám nevyšla? Vyzkoušejte půjčku od Ammado

Pokud jste podnikatel a virus COVID 19 vám způsobil finanční potíže, máte možnost požádat Českomoravskou záruční a rozvojovou banku o pomoc. Realita pro je však jiná. Odpovědnost se přehodila na banky a to způsobilo komplikace.

Půjčka pro živnostníky

Zavřená restaurace, obchod, či autoservis. I s tímto se setkalo v posledním období tisíce živnostníků, kteří zůstali během malé chvíle bez jakéhokoli příjmu. Pokud se ztráty vyšplhaly na desítky až stovky tisíc korun nebo milionů, sociální kompenzace ve výši 25000 Kč nedokázala prostě pomoci. Výchozí situace by tak mohla být slíbená půjčka od Českomoravské záruční a rozvojové banky, která měla být určena podnikatelům a jejíž získání mělo být jednoduché a rychlé. Realita je však taková, že půjčky pro živnostníky zůstaly jen v rovině slibů a to z důvodu, že celá agenda poskytnutí finančních zdrojů se přesunula na komerční banky. Tyto však mají vlastní a přísná pravidla a tak podnikatel, kterému byla způsobena škoda koronavirem, na základě které se dostal do prodlení svých finančních závazků má jednoduše řečeno smůlu.

Nebankovní půjčka

Zoufalí živnostníci se tak pro pomoc obracejí na nebankovní společnosti. Právě nebankovní půjčka jim může kompenzovat tu bankovní. Mezi zajímavé nabídky tohoto typu patří i nebankovní půjčka od Ammado, kterou mohou podnikatelé získat až do výše 800 000 Kč. Výhodou je i to, že ji mohou získat online a to bez nutnosti osobní návštěvy pobočky. I když je samozřejmostí, že nebankovní půjčky oproti těm bankovním jsou o něco dražší, vždy v konečném důsledku budou stát živnostníky méně proti úrokem z prodlení způsobených neplaceným závazků spojených s podnikáním.

Půjčka do výplaty

Živnostníkům ale i zaměstnaným a i s jiným zdrojem příjmu nabízí Ammado kromě zmíněné půjčce i půjčku před výplatou. Tento finanční produkt může být stejně zajímavý na pokrytí okamžitých finančních nákladů. Když splatnost faktury je již naléhavá, dodavatelé nepočkají a tak i půjčka do výplaty na pár dní může být účinným nástrojem pomoci pro živnostníky. Výhodou tohoto typu úvěru je fakt, že peníze jsou vyplaceny již do pár minut po schválení.

Půjčka bez registru

Živnostníkům, kteří se dostali do finančních potíží a ty jim způsobily negativní záznam v bankovním registru přináší Ammado efektivní řešení. Půjčka bez registru do výšky 800 000 Kč jim dostatečně může pomoci vyplatit si dluhy nebo opožděné splátky. Díky této půjčce se dají konsolidovat nevýhodné finanční závazky. Stejně jako všechny produkty i tento je možné získat celý online z pohodlí domova. Díky Ammado je tak možné zachránit podnikání i v těchto těžkých časech. Stačí přejít na oficiální stránky www.ammadopujcky.cz a vyplnit si krátkou online žádost. O vše ostatní se už postarají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *