Jak nejrychleji prodat své vozidlo

Potřebujete ihned finance na koupi nového vozu, nebo se je chystáte použít na jiné účely? Nejvýhodnější způsoby si uvedeme v následujícím článku. Někdy se vám podaří auto prodat již do několika dnů.

Nejrychlejší prodej je pomocí výkupu

Výkup auta je možnost, jak mít finance za své auto na účtu opravdu ihned. Po podpisu smlouvy se okamžitě finance posílají na váš účet, nebo je dostanete vyplaceny přímo na ruku. Výkup dodávky nebo auta přitom stačí pouze kontaktovat pomocí telefonu nebo online formuláře, zbytek již zajistí firma sama. dohodnete se na místě, datu a času předání vozidla, podepíšete smlouvu a získáváte finance za své vozidlo. Výkup je možnost, jak získat za své auto maximální částku v nejkratším čase.

V případě autobazaru čekáte a platíte provize

O něco pomaleji se vám vaše auto podaří prodat díky autobazaru. Zde byste měli vědět, že i zde se postarají o všechny právní záležitosti k přepisu, pouze to bude nějakou dobu trvat. V případě některých autoservisů si můžete své vozidlo u nich umístit k prodeji a čekat, až zaujme nějakého kupce. Následně je vám po prodeji auta novému majiteli vyplacena částka za vaše auto. Samozřejmě si ale za zprostředkování autobazar ponechá část získané částky za prodej. Nikdy nemáte jistotu, kdy se auto vůbec prodá.

Prodat auto na vlastní pěst? Můžete zkusit své štěstí

Samozřejmě se do prodeje také můžete pustit sami. Určete si prodejní cenu a následně auto zavezte na auto detailing. Zde se postarají o dokonalé vyčištění interiéru i exteriéru vozidla. Můžete nechat opravit i drobné oděrky na laku vozidla. Následně budete vaše vozidlo fotit. Pořiďte co nejvíce fotografií, nezapomínejte na vnitřek auta. Osvětlení hraje výraznou roli – nejlépe se fotí v přírodě na trávě, a to za oblačného dne. Poté už jen sepište prodejní text.

Jakým způsobem prodáte své vozidlo vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *