Hity pro design kuchyní v letošním roce

Nová dekáda se samozřejmě vymezuje proti předešlým dobám, a to nejen v oblasti bytového designu. Jaké panují trendy v oblasti kuchyní a prostorů jídelny? Podívejte se na nejžhavější trendy.

Cit pro praktičnost

Ať již tvoříte prostor v industry stylu, nebo budete volit klasické moderní pojetí kuchyně, jedno je oproti minulým rokům rozdílné – nyní se zaměřujeme na praktické využití věcí, a také na jejich snadnou údržbu. I proto se stále více využívají úchytové profily. Navíc prostorově nijak neruší celek kuchyně. Linie jednoty a čistého designu je tak zachována, vy si můžete pogratulovat.

Přírodní materiály

Další hit se nese ruku v ruce s tím, že se používají moderní madla a úchytkové profily. Jedná se totiž o využívání přírodních materiálů v co největší možné míře. Snadno se tak zakomponuje pracovní deska z kamene do celku kuchyňské linky, nebo se místo úchytkových profilů použijí madla vyrobené ze dřeva. Existuje sto a jeden způsobů, jak proměnit kuchyni a jídelnu v eco friendly prostředí.

Důraz na osobitost

Nová dekáda také přinesla hravost a radost z toho, že je možné si budovat zcela originální a jedinečné místo pro život. Důraz se již neklade na sériově vyráběný nábytek, ale na jednotlivé osobité prvky, které mají duši. Pro majitele musí jednoznačně být spjaty s jeho životní filosofií. V dnešním interiérovém designu platí, že byt je výsledkem přání klienta, nikoliv bytového designéra. Vášnivý cyklista si klidně do prostoru vloží jako solitérní art prvek celé bílé vintage jízdní kolo, které bude sloužit třeba jako květináč.

Hra světel

Během dlouhých měsíců lockdownů nejen bytovým designérům došlo, jak je potřebné mít doma dostatek světla. Ponaučení pro všechny odvětví v oblasti bydlení je jasné – světel doma není nikdy dost.

Trendy v oblasti bydlení dbají na praktickou stránku celé kuchyně. Vítejte v kráse, která není jen na povrchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *