Must-have šperky každé ženy

V šatníku všech žen by měly být must-have kousky oblečení, které se dají různě kombinovat a vrstvit. Mezi takové oblečení patří například basic bílá košile. Věděli jste, že to samé platí i u šperků? Nemusíte totiž zrovna disponovat přeplněnou šperkovnicí, ale i tak dokážete vypadat jako naprostá bohyně, která má úžasný styl, stačí mít ve šperkovnici jen pár základních šperků.

Perly

Perlové náhrdelníky doprovází ženy již po generace a rozhodně k tomu je důvod. Jednoduché bílé perly se hodí ke všemu, ale jsou vhodné hlavně k elegantním outfitům. Jsou vhodným doplňkem k halenkám, ba i šatům. A existuje více variací, jak je nosit. Buď jako romantický, dlouhý řetěz k šatům, nebo rafinovaně, víckrát omotané k blůzám. Perly ale nemusí dekorovat jen ženin krk. Nádherné jsou i různé perlové náramky nebo prstýnky.

Náramek

Náramek je snad úplný základ. Masivní náramky jsou sice krásné, ale co by rozhodně nemělo chybět na ruce ženy je decentní kousek. Oblíbené jsou náramky se stromem života, který má i mystický účinek ochrany majitele a přináší lásku a klid. Krásné jsou i náramky s lávovými kameny, ty můžou být doplněny kůží, či dalšími kamínky.

Velké náušnice

Velké náušnice jsou velice elegantní, na společenských akcí jsou jasnou nezbytností a při správné kombinaci dokáží vytvořit vzhled řecké bohyně.

Masivní náhrdelník

Masivní náhrdelník dokáže pozdvihnout jednoduché šaty na úplně novou úroveň. Můžete zvolit klidně barevný, nebo třeba s peříčky, výběr je opravdu velký a jestli jste fanouškem basic, jednobarevného oblečení, je velký náhrdelník vhodným doplňkem pro vás.

Decentní řetízek

Tenký řetízek s přívěskem je každodenní samozřejmostí. Zkombinovat se dá naprosto se vším. Vytváří jemný ženský look a dá se nosit s výraznějšími šperky. Přívěsek volte dle svého vkusu. Můžete vybrat již zmíněnou perlu, která vypadá vyloženě žensky, nebo jakýkoliv jiný motiv.

Napichovací náušnice

Nejvhodnější šperk, který se hodí úplně ke všemu a ke každé příležitosti. Zároveň jsou skvělým řešením, když už jste zvolili jiný výrazný šperk a chcete stále vypadat decentně.

Kvalita

Když si chcete nakoupit základ šperkovnice je třeba myslet na kvalitu. Budete kupovat šperky, které vás budou zdobit i několik let, levná bižuterie tedy není vhodná. A druhým základním pravidlem je jednoduchost. Nezapomínejte, že základní kusy mají být kombinovatelné se vším. Ve většině případu by se tedy mělo jednat o jednoduché a decentní šperky, které se dají ladit i s výrazným oblečením.Výbornou kvalitu drží napříkald obchod Tiniana. Zaměřuje se hlavně na prodej kvalitních šperků z perel. Ty, jak již bylo zmíněno, podtrhují ženskost a jsou kombinovatelné se vším. Jsou tedy vhodným materiálem při zřizování základu šperkovnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *