Pojistěte svoji rodinu do budoucna. Dávejte si zlaté dárky

Proměnit úspory za zlato je ideální způsob, jako se pojistit proti stále rostoucí inflaci a ochránit majetek před ztrátou hodnoty. Zlaté dárky jsou též možností, jak svoji rodinu obdarovat, a přitom neutrácet za zbytečnosti. Věnujte si navzájem zlaté dárky.

Dávejte i dětem dárky, které mají smysl pro jejich budoucnost

Obdarovat děti je snadné. Hračky, knížky, technika – vše je pro ně nové, po všem touží. Ale i u nich je období, kdy zvažujeme, co jim pořídit. Třeba coby dárek do kolébky, nebo ke křtinám. Jako rodiče víme, že 100+1 plyšáka dítě nedocení a náš byt není nafukovací. Teď si navíc ještě s těmito hračkami nehraje a do budoucna takové množství ani nevyužije. Lépe je věnovat smysluplný, a současně památečný dar. Tím je třeba mince, na níž je znamení zvěrokruhu našeho miminka.

Podobně můžeme usměrnit i prarodiče. Věnovat lze též minci, na níž je jméno děťátka – stříbrnou, případně hodnotnější zlatou. Jakákoliv jména z českého i slovenského kalendáře najdete na stříbrných a zlatých mincích, které se mimo jiné hodí i jako dárek pro svátek. Pro dítě je to první finanční dar. Ten pak může jednou v dospělosti využít. Cena drahých kovů roste a je zajímavé pozorovat o kolik. A darovat jde dokonce i skutečné investiční zlato v podobě zlatých slitků. Ty se prodávají už od jednoho gramu.

U dospělých dárky z drahých kovů řeší problém, jak obdarovat, ale neutrácet za nesmysly

Milý dárek, nebo nesmysl? Někdy se rozlišují těžce. Pravdou je, že různých zbytečných dárků dostáváme spousty a za nesmysly též umíme hodně utratit. I dárky pro ženy a dárky pro muže se však dají dávat s rozmyslem. Je jedno, jestli jde o Vánoce, narozeniny, nebo o výročí svatbyDárky v podobě investičního zlata či dárkových zlatých mincí jsou hodnotné, krásné, a představují zajištění obdarovaného do budoucna. Rodinné finance neutrácíte, ale naopak rozumně investuje. Nejde o lapače prachu.

„A neutrať to hned…“

Věnovat dětem či vnukům peníze s těmito slovy není příliš kulantní. Slova si odpusťte a udělejte to jinak. Věnujte jim investiční zlato, popřípadě zlatou minci. Dostudoval váš vnuk, vnučka, syn či dcera? Věnujte mu zlatou minci, na které je titul. Jednou ji může prodat, ale hned to neudělá. Cena zlata roste a každého bude bavit nechat dárek vydělávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *