Toto jsou ty nejlepší razítka na oblečení v roce 2022

Hledáte ty nejlepší razítka na oblečení v roce 2022? Tak potom vsaďte na razítka od Mamachick. Jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jejich aplikace je neuvěřitelně jednoduchá a odolnost, kterou se hrdě pyšní vám vyrazí dech. V následujících řádcích se o nich dozvíte ještě více.

Razítko začalo svůj příběh psát přes 200 let předtím, než se první použilo na vytvoření jmenovky na oblečení . Oblíbený nástroj začal svoji pouť na poštách či obchodních místech, na označování různých úředních dokumentů a jiných důležitých listin. Od nepaměti usnadňuje práci všude tam, kde je třeba na různá místa pravidelně uvádět stejné převážně identifikační údaje.

V posledních desetiletích se razítko posunulo i do kreativnější sféry a stalo se výtvarnou potřebou, oblíbenou nejen mezi těmi nejmenšími umělci. To už byl jen malý krok od použití razítka k vytvoření jmenovky pro děti . Protože právě spojením užitečnosti snadného přenášení identifikačních údajů a tvůrčí činnosti vzniklo razítko na oblečení – textil Mamachick.

Vše, co potřebujete vědět o nejlepších razítcích na oblečení:

●     Razítka na oblečení jsou vykoupením pro nejednoho rodiče:

Rodiče to velmi dobře znají. Jakmile jejich dítě nastoupí do kolektivu, sypou se nich seznamy požadavků (jakoby samotné rodičovství nepřinášelo dost starostí) a jednou z nich je označit veškeré oblečení. Zároveň, kdo ho zkusil neoznačit ví, že se to neoplácí. Jeden z důvodů je ten, že dětské kolektivy jsou speciálním druhem bermudského trojúhelníku, kde velmi rychle zmizí ledajaké oblečení, které se tam objeví. Zkušení rodiče také velmi dobře vědí, že dobré označení funguje jako kouzelná ochrana a proto se vyplatí vynaložit jisté úsilí na tuto aktivitu.

Dnes už však nemusíte sedět nad garderobou své ratolesti celé hodiny a poctivě vyšívat písmenko po písmenku. S razítkem na oblečení vám to doslova zabere jen pár minut.

●     Je to ten nejlepší způsob označování oblečení:

Skutečně. Je to rychlé, jednoduché, trvanlivé a vezmete-li to za ten správný konec, můžete si se svými dětmi přímo při označování užít hromadu zábavy. Podívejte se na to spolu s námi:

1.    Rychlá aplikace

Aplikace razítka trvá doslova několik vteřin. Stačí otevřít kryt a otisknout razítko na požadované místo na oblečení

2.    Jednoduchá aplikace

Způsob této aplikace je tak jednoduchý, že jej s přehledem zvládají i malé děti

3.    Jmenovka, která vydrží

Pokud máte obavy ohledně trvanlivosti jmenovky vytvořené razítkem na textil, můžete je zaručeně zahodit. Použitý inkoust je voděodolný a vydrží až 50 vyprání než vybledne. Po vyblednutí však není nic jednoduššího než jmenovku oživit novým otiskem. Navíc s razítkem od Mamachick dostanete k nákupu automaticky i náhradní inkoust se kterým vám razítkování vydrží až na 1000 otisků. Ne příliš složitými počty, můžete dojít k tomu, že máte na několik let o jmenovky postaráno

4.    Spojte příjemné s užitečným

Při vytváření jmenovek s použitím razítka na textil snadno spojíte příjemné s užitečným. Jelikož je vytváření těchto jmenovek, tak jednoduché, že to hravě zvládnou i děti zapojte je do této aktivity a udělejte si spolu příjemné odpoledne plné radosti z tvoření, ale i smysluplné aktivity

●     Dostanou vás také svým krásným a originálním provedením:

Razítka na textil od mamachick jsou opravdu originálním kouskem. Okouzlí vás svým elegantním stylem a originálním provedením.

Každá z nich je totiž vyrobena přesně na míru dle požadavků zákazníka. Vybrat si můžete hned z několika zvířátek, podle kterých bude vyrobeno „tělo“ razítka. Personalizovat si můžete i samotnou jmenovku – zadáte požadovaný tvar jména a také si vyberete z množství překrásných obrázků, které se budou vyjímat hned vedle jména. Dále máte na výběr tři barvy inkoustu – modrou, červenou a černou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *