Návod: Jak najít nejvýhodnější půjčku s nejnižšími úroky

Pokud k hledání půjčky použijete vyhledávač, tak se příliš daleko nedostanete. Vyhledávače jako Google nebo Seznam Vám nabídnout internetové stránky jednotlivých společností. Například na první místě se vám zobrazí www.HomeCredit.cz se svojí nabídkou. Na druhém místě se objeví www.Ferratum.cz se svojí vlastní nabídkou. Ale jak si má člověk porovnat, která nabídka je nejvýhodnější? A která nejlevnější? A jak si má být vůbec jistý, že viděl skutečně všechny nabídky?

Přes klasické vyhledávače tedy cesta nevede. Přes ně si nejlevnější, nejvýhodnější či nejlepší produkt nenajdete. Musíte k tomu použít specializovanou službu. Která bude mít všechny nabídky přehledně u sebe. Například výborný www.SrovnavacPujcek.cz, který obsahuje všechny tyto nabídky.

Vybírejte si pomocí srovnávače půjček, vše ihned srovná

Využijte této služby, která nabízí srovnání všech nabídek na jednom místě. V jedné tabulce porovnává více než 7 parametrů. Na této stránce naleznete dokonce i dříve zmíněný Home Credit a Ferratum – obě dvě společnosti jsou uvedeny na hlavní stránce v porovnávací tabulce.

Běžte tedy na tyto stránky a podívejte se, že zde naleznete všechny veliké a ověřené poskytovatele. A díky této službě je máte konečně na jednom jediném místě. S parametry srovnanými do řádků a sloupečků.

Jak si najít tu, která je pro vás nejvýhodnější

Samotné hledání a srovnání produktů na dané stránce je velmi snadné a intuitivní. Prvním vašim krokem by mělo být nastavení filtru. Po odklikání tlačítek, které nevystihují vaši situaci, vám v tabulce zůstanou jen ty produkty, které vám mohou být schváleny – u kterých jako žadatel můžete projít schvalovacím procesem. Rovněž posuvníkem vyfiltrujte ty nabídky, které nabízejí příliš málo nebo příliš mnoho peněz.

Máte tedy vyfiltrováno. Zobrazené nebankovní půjčky by měli vyhovovat vašim požadavkům. A naopak vy by jste měly vyhovovat stanoveným podmínkám. Stále ještě ovšem není vyhráno – musíte si srovnat a vybrat ten nejlepší produkt z nabídky.

Každý sloupeček lze řadit dle svého parametru. Například si tak výsledky můžete seřadit od nejdelší doby splatnosti. Jelikož čím delší splatnost, tím nižší splátka! Nebo si tabulku můžete seřadit podle délky vyřízení. Pokud spěcháte, tak jistě naleznete mnoho produktů, které se dají vyřídit ještě dnes.

Máte vyhráno – požádejte o peníze u poskytovatele

Jakmile si vše seřadíte dle požadovaného parametru, tak máte vyhráno. Vyberte si společnost. A až nyní přejděte na jejích internetové stránky. Jelikož nyní už více, že u ní splňujete podmínky. A že je dle svých parametrů nejlepší na trhu.

Dříve jste nevěděli, že například u HomeCredit.cz splňujete podmínky a že má nejnižší splátky mezi konkurencí. Nebo jste nevěděli, že splňujete podmínky u Ferratum.cz a že má nejrychlejší vyplacení. Díky službe SrovnavacPujcek.cz to již ale nyní víte. A můžete požádat. Podívejte se na srovnání a zjistěte, který poskytovatel je pro vás nejlepším řešením!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *