Certifikovaný respirátor FFP2 je nejlepší reklamní dárek

Reklamní dárky jsou levnou a přitom vysoce efektivní formou propagace vašeho podniku. Proč tedy k tomuto účelu nevyužít součást oděvu, kterou musíme nosit viditelně a kdekoliv? Ano, mluvím o respirátorech FFP2, které má většina z nás na obličeji pokaždé, když se setkává s jinými lidmi.

Certifikovaný respirátor FFP2 s potiskem – účinná reklama za pár korun

Reklamní potisk, který z běžného respirátoru FFP2 vytvoří originální propagační dárek, stojí jen několik málo korun, přičemž jeho potenciál k oslovení potenciálních klientů je obrovský. Každý člověk, který bude nosit váš respirátor, totiž během dne potká stovky či tisíce lidí, z nichž téměř každý si všimne vaší reklamy.

Objednávejte respirátory FFP2 u profesionálů

Zkušení podnikatelé, kteří chtějí získat maximální efekt za rozumnou cenu, objednávají respirátory FFP2 s potiskem u firmy Bluearrow.cz, která patří mezi nejznámější dodavatele reklamních předmětů. V jejich nabídce najdete jen certifikované respirátory FFP2, které skvěle drží tvar a jsou šetrné k pokožce obličeje. Samozřejmostí je splnění všech norem, které jsou nutné pro získání certifikace FFP2. Na respirátor si můžete nechat umístit vaše logo v libovolné kombinaci barev, nebo jej celoplošně potisknout vaší firemní grafikou.

Respirátory FFP2 s potiskem si můžete odečíst z daní

Velkou výhodou respirátorů s potiskem je to, že splňují všechny podmínky pro reklamní předmět, který si můžete odečíst z daní. Jsou totiž viditelně označeny vaším logem, stojí mnohem méně než 500 Kč a nepodléhají potřební dani. Díky tomu si můžete náklady na jejich pořízení odečíst od základu daně, čímž ušetříte spoustu peněz. Zároveň z nich však budou mít velkou radost i vaši zákazníci, kterým můžete darováním respirátoru s potiskem ušetřit spoustu nákladů a navíc ochránit jejich zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *